Przejdź do głównej zawartości

Pierwszacy czytają ostatnie spotkanie z w tym roku szkolnym z panią Ewą Wawrzyniakk

Uczniowie klasy Ia po raz ostatni w tym roku  szkolnym spotkali się z panią Ewą Wawrzyniak. Co prawda nie  była  to tradycyjna środa w miesiącu lecz poniedziałek ale jakże niezwykły. Tym razem było podsumowanie rocznego konkursu. Dzieci musiały wykonać zadania aby odnaleźć skarb. To była  wspaniała zabawa i satysfakcja ,że udało się dotrzeć do upragnionego skarbu. Każdy uczestnik naszego konkursu otrzymał  w prezencie swoją  ulubioną książkę.W imieniu uczniów i swoim bardzo dziękujemy  pani Ewo!!!!! Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Był sobie mały, tłuściutki pączek. Był okrąglutki i nie miał rączek. Z wierzchu miał piękną brązową skórkę, a w środku dziurkę na konfiturkę!

Wizyta robota Photona w klasach pierwszych  Dzisiaj uczniowie klas pierwszych mieli spotkanie z Pothonem ,  nie przybył sam. Odwiedziła nas pani Sylwia Mierzejewska, która przeprowadziła ciekawe zajęcia edukacyjne. Nasi uczniowie mieli okazję wykorzystać już poznane elementy kodowania.Każdy miał okazję zaprogramować robota  i zobaczyć czy zrobił to właściwie.
Jula spędza weekend z Bratkiem Juniorem w rodzinnej atmosferze   Nasza  Julcia  L w nagrodę  zaprosiła  do siebie  na weekend Bratka Juniora. I można zobaczyć ,że Bratek nie tylko spędzał z nią czas. Kiedy już wysłuchał czytanej przez  nią książki ( a było mu przyjemnie słuchać  czytanego tekstu siedząc wygodnie w fotelu i na  jej kolanach).Zaprosił Go do zabawy jej mały brat Piotrek.W poniedziałek Bratek wrócił do klasy bardzo szczęśliwy i podzielił się wrażeniami ze swoimi przyjaciółmi Cześkiem i Bratkiem Seniorem, którzy również spędzali miło ten  czas   u innych dzieci.